Eğer Bilgininotesi.com sitesini kullanmak istiyorsanız ve giriş yaptıysanız o andan itibaren aşağıda yazılı olan bütün içeriği peşin olarak kabul etmiş olursunuz. sitemizde kullanıcı olarak kullanım şartlarında anlatıldığı gibi bu site içeriğinin kişisel olmayan, devredilemeyen, fesih yapılamayan, sınırlı olarak giriş hakkı tanınmakta bulunmaktadır.

Web sitemizde bu uyarılarla birlikte bu site size hiçbir kar amacı gütmeden içeriğini kullanma olanağı sağlamaktadır. içeriğimizin başka yerlerde kopyalayarak kullanmak yasal ve hukuksal sorunlar çıkarabilmektedir. ayrıca yine içeriğin bütünlüğü, doğruluğu ve zamana uygunluğu temin edilemediği gibi garanti de edilemez içerikler başka bir şekilde belirtilmediği takdirde telif hakkı ve marka yasası olmakla birlikte ulusal ve uluslar arası kanun ve düzenlemelerle koruma altına alınmıştır.

Bu internet sitesinin içeriğinin izin alınmadan kullanılması ileride yasal olarak size sorunlar çıkarabilecektir. Bu nedenle dikkatli olmakta yarar bulunmaktadır.

Bilgininotesi.com şahıs ve kurumlar telif ve isim hakkı veya firmanın ismine rencide edici yorum ve yazılar bulunursa bu içerik şikayet edildiği takdirde mail siteye ulaştığında inceleme altına alınır ve eğer haklı bir sebep bulunuyorsa içerik siteden kaldırılır. sitemizde bulunan bütün bir takım görseller marka sahiplerine aittir. Eğer şikayetiniz varsa veya site ile iletişime geçmek istiyorsanız, iletişim bölümünü kullanmanız gerekmektedir. Bu site iletişime geçmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayıp iletişim bölümüne ulaşmanız mümkündür.