Temra Duası Okunuşu

Kişilerin vücudunun belirli yerlerinde siğil ve temre gibi cilt hastalıkları ortaya çıkabilir. Bu rahatsızlığın sebebi kişideki stres büyük olasılıklardan biridir. Dualar her zaman kişiyi rahatlatma ve Allah’a sığınma açısından bir kapı olmuştur. Allah verdiği her sıkıntının dermanını da dualarda saklı olduğunu bizlere öğretendir. Bu cilt hastalığından kurtulmak için temra duası okunur.

Temra duası ne sıklıkla okunmalıdır?

Öncelikle dua okunurken abdest alınmalıdır ve bu cilt sorunlarının geçeceğine dair inançlı olmak gerekir. İnanarak okunan her duanın ve Allah’a sığınılan her derdin dermanını en kısa sürede göreceksiniz. 3 gün boyunca bu duayı okuduğunuz zaman siğillerinizden mutlaka kurtulacaksınız.

Temra duasının anlamı nedir?

Temra duası aslında bir ayettir. Bu adette Peygamber Efendimiz’e inanmayanların tehdit edildiği anlaşılır. Neden bu anlama gelen bir ayet siğil tedavisinde kullanıldığı ise tesadüfi sonuçlarla ortaya çıkmıştır.

Bir kişi elindeki ya da vücudunun herhangi bir yerindeki siğilleri varken Peygamber Efendimiz’e inanmayanlar için bu duayı sıkça okuduğunda siğillerinin azalıp bir süre sonra kaybolduğunu gördüğünde faydasını anlamıştır.

Çünkü Allah, dermanı olmayan hiçbir derdi kuluna dert olarak vermez. Allah’a sığınmalı çaresi ondan istenmelidir.

Temra duasının işe yaraması için

3 günde etkili sonuçlar görmek istiyorsanız anlamını da bildiğiniz bu ayeti kuvvetli inancınız doğrultusunda sıkça tekrarlayın.

Çünkü olumlu düşüncelerin hastalıklar tedavi etme gücü oldukça kuvvetlidir. Vücuttaki siğillerin geçeceğine inanarak temra duası sıklıkla tekrarlanıp okunmalıdır.

TEMRA DUASI OKUNUŞU:

Okunuşu: “Em ebremû emren fe innâ mumbrimûn.”

Yüzde ve elde bulunan temralar (siğiller) için kenarları kalemle işaretlenerek 3-5 ve 7-40 defa bu ayet oknursa Allah şifa verir.

Yorum Yap!