Sony’nin Yeni Gözdesi: PS4 Pro Aşırı ısınmadan dolayı eridi!

Teknoloji devleri son zamanlarda ürettiği ürünlerle adından söz ettirirken, Bir yandan bu ürünlerin çıkarmış olduğu sorunlarla sıkıntılar yaşıyorlar! Son olarak geçtiğimiz günlerde PS4 pro’nun ısınması Bir çok kişiyi haliyle tedirgin etti! Ülkemizde geçtiğimiz günlerde satışa sunulmuştu. Isınma haberlerinden sonra özellikle donanımhaber, shiftdelete gibi büyük forumlardaki kullanıcılar alsam mı almasam mı sorularını birbirilerine yöneltmeye başladılar!

Sony PS4 yüzünden eleştirilerin hedefi oldu!

ps4

Türkiye’de geçen haftalarda satışa sunulan PS4 pro bir çok oyuncuyu heyecanlandırdı. Satışlar çok iyi giderken bir yandan bu haberin sosyal medyada yayılması hem sony’i hem kullanıcıları tedirgin etti. PS4′ ün en çok eleştirilen yanlarından birisi ise 4K çözünürlük desteklememesi!!

4k

PS4 modeli hem sosyal medyada bir çok oyuncu tarafından eleştirildi. Hatta müşteriler sony’e 4K ile ilgili bir çok olumsuz mail gönderdi. Geri bildirimleri kaale alan sony, Hemen ardından daha gelişmiş ve grafikleri iyi olan PS4 pro modelini piyasaya sundu.

Ne yazık ki bu sefer başka kötü haberler sosyal medyadan gelmeye başladı…

erime

kullanici

@enMTW isimli kullanıcı yukarıda görmüş olduğunuz görseli paylaşarak, cihazının aşırı ısınmadan dolayı eridiğini, takipçileri ile paylaştı ve bu tweet gündeme bomba gibi düştü. Şu anda bir çok teknoloji forumunda ve sosyal ağlarda bu görsel paylaşılmaktadır.

Fotoğrafa tümden bakınca sadece bir tarafının eridiği görülüyor. Tamamında erime yok

2

Şu ana kadar sadece bir tane erime haberi var. Bakalım ilerleyen zamanlarda başka erimeler meydana gelebilecek mi? Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Samsung’un  bir modeli bir kere bir patladı.. Artından patlama haberleri peş peşe geldi… Umarız  böyle sıkıntılı durumlar yaşanmaz. Sony biz oyuncular için hale çok kaliteli ve güvenilir bir marka..

Yorum Yap!