Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Görmek Ne Demek

Rüyayı gören kişinin hedeflerine ulaşmak için mücadele etmesi ve bu mücadele sırasında çevresindeki kişilerden yardım alması gerektiği anlamına gelmektedir. Bu rüya ulaşmak istediği hedefleri için çaba gösterdikten sonra kısa bir süre için bekleyeceği ve sonunda isteklerine kavuşacağını gösterir.

Geçirdiği zorluklardan sonra kişinin rahata, huzura, feraha ve istediği hayata kavuşacağının işaretidir. Rüyada siyah topuklu ayakkabı görmek, kişinin gelecek zamanlarda yaşayacağı güzel günler olarak tabir edilir.

Rüyada yeni bir siyah topuklu ayakkabı görmek, rüyayı gören kişinin uzun süre kavuşmak istediği güce ve mevkiye kavuşacağını, yaptığı işte yükseleceğine veya daha iyi işlerde uğraş vereceği ve zorluklar sonucunda ulaşacağı mutlu, sağlıklı günleri işaret etmektedir.

Ayrıca hayalini kurduğu istediği kazanca kavuşacağını ve itibarının artacağını da gösterir.

Rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek, kişinin kazancının artacağına, yaşadığı zorlu günlerden sonra rahata ulaşacağına ve o zorlu günlerin karşılığını alacağına ya da mücadele sonucunda eline geçecek toplu paraya işaret etmektedir. Yani uzun süredir hayalini kurduğu maddi kazanca ve mala ulaşacağını gösterir.

Mutlu Bir Hayat

Rüyada siyah topuklu ayakkabı aldığını gören kişi çevresindeki insanlarla ilişkilerini düzeltecek, bunaldığı hayattan kurtulacak, parasal yönden rahatlayacak, yeni kazançlar için uğraşlar verecek, sevdikleriyle birlikte sağlıklı mutlu bir hayata sürecektir.

Rüyada siyah topuklu ayakkabı aramak ise; maddi yönden zengin bir kişiden yardım almak, güvenli kişilerle tanışmak, kendinden yaşlı bir kişiye yardım etmek ve çevresindeki arkadaşlık ilişkilerinin düzelmesi, duygusal hayatında olumlu gelişmelerin olması ve devletle ilgili olumlu gelişmeler yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Yorum Yap!