Rüyada Güneş Gözlüğü Takmak İslami Olarak Ne Anlama Gelir

Çok zor dönemlerden geçmek olan rüya sahibi, bir o kadar da sıkıntılı günlerden geçmektedir. İş hayatına yönelik sıkıntılarının başında, kendisini kıskanan bir kişi olduğu iş yerinden öğrenecektir. Kıskanan kişi, rüyayı gören kişiye, kötülükler yaparak sıkıntılı günlerden geçmesine sebebiyet vermeye devam edecektir.

İster istemez bu olaylar yüzünden kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacaksınız ve bu konular yüzünden büyük tartışmalar içinde kalacaksınız.

İhanete Delalet

Bir başka anlamı ise, sevdiği bazı kişiler tarafından da ihanet göreceğine delalet eden rüyada güneş gözlüğü takmak; bu olaylardan sonra insan içine çıkamaz durumlara geleceği de belirtilir.

Her daim rüyayı gören kişiyi takip eden birinin ve açığını kollayarak, çok büyük kötülükler yapmayı amaçladığına delalet eder.

Sosyal ortamlarında her daim sorun çıkacağı ve hakkında kötülükler planlayan bir kişinin dedikodular yaymasıyla oluşacak bir zor dönemden geçme serüveni başlayacaktır.

Dedikodu

Rüya sahibi hakkında çıkacak dedikoduların artacağı, çeşitli iftiraların yüzüne vurularak çok kötü günler geçirileceğine delalet eder.

Rüya sahibinin suçsuz olduğunu belirtmesi ile ortaya çıkacak olan büyük tartışmalar sonucunda sevdiği insanlar tarafından da çok az destek göreceği anlamına gelir. Böyle durumlardan kurtulmak için son derece sakin olmanız gerekmektedir.

Dostlarınız bu durum karşısında sizin yanınızda olmasa da siz her daim onlara yanlış ve yalan olduğunu belirtmeye devam ediniz. Yalanlar ve iftiralar karşısında son derece sükûnet sahibi olmanız gerekmektedir.

Yorum Yap!