Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada gelinlik giydiğinizi görmek hayırlı bir rüyadır. Eğer iki şekilde açıklamak gerekirse, gelinlik giyen bekar ise iyi anlaşacağı bir eş bulup evleneceğine işaret eder.

Mutlu bir yuva kuracağı şeklinde de yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi evli ise, aile ya da iş hayatında mutlu ve güzel gelişmelerin olacağına, iyi bir aile yaşantısı kuracağına delalet eder.

Bazı zamanlar için de bu rüya, hamileler için kız çocuğuna , çocuk isteyenler için hayırlı bir evlada işarettir.

Rüyada Gelinlik Giyilmesi

Rüyada gelinlik giymek görülen rüyaya göre de yorumlanabilir. Kirli ve eski bir gelinlik giydiğini gören kimse, tez zamanda alınacak kötü bir haberdir. Eğer gelinlik temiz ve güzel ise, mutluluk ve huzurla geçecek bir ömre işaret eder.

Giyilen Bir Gelinlik Kabarıksa

Gelinlik kabarıksa zengin olmaya ve varlıklı biriyle evlenmeye, dar gelinlikse rızkınızı zor yollarla kazanacağınız anlamına gelir.

Uzun gelinlik, uzun bir ömre ve bereketli bir geçime işarettir. Parlak gelinlik, iş yaşamında gerçekleşecek başarı demektir.

Rüyada Gelinlik Yırtıksa

Rüyada gelinliğin yırtık olması, dünya hayatındaki istediklerine az da olsa kavuşmuş olmasını temsil eder. Bir başka yorumu da, iş hayatındaki başarısızlığa, aile yaşamında sizden kaynaklanmayacak sorunlara , üzüntü hallerine ve hayırsız bir haber geleceğine yorulur.

Eğer yırtık gelinlik çıkarılmış ise, tüm bu olumsuzluklardan kurtularak rahat ve refah bir hayata işarettir.

Yorum Yap!