Reyting Rekorları Kıran İçerde Dizisinin Başrol Oyuncusu Kimdir?

Show TV ekranlarının her Pazartesi yayınlanan dizisi İçerde saat 20.00’dan itibaren yayınlanmaktadır. Dizinin başrolünde sevilen oyunculardan Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli gibi isimler yer almaktadır.

Genç kızların beğenisi her zaman kazanmayı başaran Çağatay Ulusoy son olarak Delibal filmi ile ekran karşısına çıkmıştı Daha önce Adını Feriha Koydum, Medcezir gibi dizilerde rol alan oyuncu son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan İçerde dizisi ile dikkatleri çekmektedir.

Çağatay Ulusoy Kimdir?

1990 doğumlu Çağatay Ulusoy İstanbul doğumludur. Alya Algan’dan oyunculuk dersleri alan Çağatay Ulusoy İstanbul Üniversitesi orman Fakültesi’nde eğitim görmüştür.

2010 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katılan ve bu yarışmadan birinci olarak ayrılan çağatay Ulusoy çeşitli dizilerde rol almıştır.

Adını Feriha Koydum dizisi ile ekran karşısına çıkan ve genç kızların hayranlığını kazanan oyuncu daha sonra farklı dizilerde de görev almıştır.

Medcezir dizisinde Yaman karakteri ile bir dönem ekranlarda yer alan oyuncu daha sonra Delibal filmi ile gündeme gelmiştir.

Son olarak İçerde dizisi ile Sarp karakteri ile izleyiciler ile buluşan başarılı oyuncu bu dizide de büyük beğeni toplamayı başarmıştır.

Yorum Yap!