Murada Kavuşmak İçin Dua

Kişilerin birbirinden farklı muradı vardır. Kimileri için beklenen Murad evlilik iken kimileri için hayırlı bir evlat olabilmektedir. Gönlünüzdeki dileklerin kabul olması için dualara sığınmalı ve her daim dualara inanmalısınız. Muradın kabul olması için çeşitli özel duaları okuyabilirsiniz.

Kimi zaman dilek duaları ya da istek duaları olarak ifade edilen özel dualar ile sizlerde gönlünüzdeki murada kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Muradınızı dilerken öncelikle bu muradın sizler için hayırlı olup olmadığını da düşünmeniz gerekmektedir. Muradın geciktiğinizi düşünüyorsanız eğer isyan etmemeli ve sizler için böylesinin daha hayırlı olabileceğinizi her zaman göz önünde bulundurmalısınız.

Muradın Kabul Olması İçin Hangi Dualar Okunmalıdır?

Eğer kişi çok istediği bir şeyin hayır ile gerçekleşmesini istiyor ise 7 gün 7 defa okunan Şahmeran duasını okuyabilir. Şahmeran duası 7 gün 7 şer defa okunduktan sonra diğer özel dualara geçilebilir.

Dileklerinizin kabul olması için 313 defa okunan Ayetel Kürsi duasını da okuyabilirsiniz. Günde 313 defa Ayetel Kürsi okumak kişinin muradına tez zamanda kavuşmasına vesile olacaktır.

Muradın gerçekleşmesi için öncelikle sabırlı olunmalıdır. Sabır sizi selamete çıkaracağından dolayı isyankâr olmamalı ve dualara olan inancınızı kaybetmemelisiniz.

Dualarınızın kabul olması için yine duaların kabulünü kolaylaştıran özel duaları edebilir ve işinizin hayır ile sonuçlanmasını dileyebilirsiniz.

Murad duası eğer başkalarının zararı söz konusu ise gerçekleşmeyebilir. Bu nedenle ettiğiniz duanın size ve yakınlarınıza hayır getirmesini de dilemeyi ihmal etmemelisiniz.

Murada kavuşmak için dua ( 41 kere okunması gerekir)

Veyâ kavmi-staġfirû rabbekum śümme tûbû ileyhi yursili-ssemâe

Birde ‘’ YA ALLAH’’ demek insanı muradına erdirir

Yorum Yap!