Mevlana sözleri resimli ve kısa 2018

Facebook üzerinde özellikle İslam’ın en temeline yönelik paylaşımlar yapmaktan hoşlanan kişilerin Mevlana sözlerini paylaştıklarını görürüz.

Belli bir bilgi birikimine sahip olmayan kişilerin Mevlana sözü paylaştıkları çok görülmediği için facebook üzerinde Mevlana sözü paylaşmanız hem sizin kültürel anlamdan bilgi birikimine sahip bir kişi olarak  hem de dini bütün bir kişi olarak görülmenizi sağlar.

Elbette ki sadece böyle bir etki yaratmak için Mevlana sözü paylaşımı yapılmamalıdır. Facebook üzerinde yapılan gönderiler genellikle her türden yoruma açık olduğu için bilmeden bir düşünce paylaşmanız size yöneltilecek sorulara doğru yanıt vermenize engel olabilir.

Bu nedenle komik duruma düşebilirsiniz. Gerçekten bilginiz varsa Mevlana’nın sözlerini facebook üzerinde paylaşmanızı öneriyoruz.

Mevlana sözleri dine yönelik Allah aşkını yansıtan sözlerdir.Bu paylaşımları yaptığınızda dininize bağlı olduğunu göstermiş olacaksınız. Ancak dine çok bağlı değilken bu yönde gönderi yapmanız kendinizle çelişmenize neden

olabilir üstelik sizi tanıyan yakınlarınızın tepkilerine , farkında olmasanız dahi alaylarına maruz kalabilirsiniz. Mevlana sözlerini inancınız gerçekten tamsa paylaşmanızı öneriyoruz.

 

Yorum Yap!