Lenovo Katlanabilir Telefon Ve Tablet Üretti

Dünyaca ünlü uluslararası bir teknoloji şirketi olan Lenovo son dönemlerde yaptığı başarılı ataklarla gündeme gelmeye devam ediyor.

Dünya teknoloji üretimi pazarında büyük bir pay sahibi olan şirket, ürettiği yeni tabet ve akıllı telefon sistemi sayesinde önümüzdeki günlerde de konuşulacağa benziyor.

Telefon Ve Tabletler Artık Katlanabilecek

Lenovo tarafından ilk kez üretilen ve geliştirilen teknoloji sayesinde bilim kurgu filmlerinde görülen sahnelere benzer görüntülerle karşılaşacağız.

Tabletler ve telefonlar şirket mühendisleri tarafından yapılan iç ve dış tasarımlar sayesinde katlanarak bileklik şeklini alabiliyor.

Üstelik ne katlama sırasında ne de katlamadan sonra cihazda kullanım engellenmiyor. Her an teknolojik cihazınızı kullanabilirsiniz.

Samsung Geliştirme Aşamasındaydı

Dünyaca ünlü bir başka teknoloji devi olan Samsung da katlanabilir tablet ve akıllı telefon yapabilmek için teknoloji geliştiriyordu.

Ancak, Çin merkezli şirketin yaptığı atak nedeniyle, artık Samsung bu teknolojiyi ilk geliştiren şirket sıfatını alamayacak.

Taşımada Zorluk Çekilmiyor

Yeni üretilen ve basına tanıtılan katlanabilen tablet ve akıllı telefonlar görenleri şaşkına çeviriyor. Oldukça kullanışlı olan bu ürünler, çok kolay şekilde taşınabiliyor.

Kullanıcıların bu ürünlerden satın almaları halinde, taşımada ve kullanımda herhangi bir zorluk yaşamayacakları söyleniyor.

Aynı zamanda, dizüstü bilgisayarların sağlayamadığı rahatlık bu katlanabilir tabletler sayesinde kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Yanında herhangi bir kılıf ya da aksesuar taşımanızı gerektirmeyen bu cihazlar sayesinde, dilediğiniz yerde dilediğiniz işi yapabilmeniz mümkün.

Katlanabilir akılı telefon el bileğinin şeklini alabiliyor. Bu sayede, telefonun çantanızda yer kaplaması ya da elinizde bir fazlalık olması sorunu çözülmüş oluyor.

Ünlü şirket tarafından geliştirilen tablet ve akıllı telefonların oldukça uzun süre boyunca dayanıklı olduğu da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. Henüz yeni bir teknoloji olması nedeniyle, şu an fiyatlar yüksek.

Yorum Yap!