Kuduriyye Duası

Kuduriyye Duası her türlü dilek istek gibi Allah(c.c) yapılan dualardır. Allah tarafından gönderilmiştir. Bu duanın özelliği, kim bu duayı özenli, kalpten, ve düzgün okursa ardından edeceği dilek en yakın zamanda kabul olur diyerek bilinmektedir.

Bu duanın özellikleri çok çeşitlidir istediğiniz sevgili veyahut güzellik gibi istediğiniz duayı edebilirsiniz fakat şöyle bir şart var bu duayı kalp den içten ihlaslı bir şekilde okunması makbuldür.

Bir cuma düzgün güzel bir abdestin arkasından kıbleye doğru okunması en büyük etkilerindendir.

Diyelim ki bir sevgilin var ve ayrıldın yada tartıştın ve daha sonrasında kötü duruma düştünüz bu duayı bu noktada okuduğun anda kısa bir süre sonra etkisi gözükecektir.

Eğer sen bu duayı düzgün bir ihlas ile yaptıysan tartışma kavga gibi sıkıntılar ortadan kalkacaktır.

Kuduriyye Duası tek aşk sevgi için okunmaz maddi sıkıntınız varsa ya da bir sıkıntın herhangi bir neden her türlü sıkıntın için okuyabileceğin bir dua.

Ya Kafi, Ya Şafi, Ya Cemil, Ya Vedud Bu saydığım yüce varlık olan evreni yaratan Allah (c.c) isimlerinden bu dua için bir kaçı Allah(c.c) her ismi önemlidir bunu unutmayın bu dua için bunları okumanız yararınıza olacaktır.

Her dua öncesi boy abdesti alınır ve abdest alınıp iki rekat namaz kılınır ve ardından internette bulabileceğin dualar vardır onlar okunur ve duanızın taktiri beklenir.

 

Yorum Yap!