Komik Anlamlı sözler facebook’ta paylaş

Gününüzü eğlenceli geçirmek için komik facebook paylaşımları yaparak yakınlarınızı ve takipçilerinizi gülümsetebilir ve ne kadar nüktedan olduğunuzu gösterebilir. Bu nedenle facebook üzerinde her zaman duygu paylaşımlarınızı yapmak yerine komik sözleri de paylaşabilirsiniz.

Komik sözleri paylaşırken argo kelime kullanmaktan kaçınmak gerekir. Türkiye’de argo kullanımı ile komikliğin karıştırılmasına bağlı olarak sık sık argo kullanımların komiklik olarak görülmesi söz konusudur.

Ancak özellikle sosyal medya paylaşımlarında argo kelimelere yer vermek hoş görünmemektedir.

Ailenizin de sosyal profillerinizde ekli olması bu yönde argonun yer aldığı komik sözlerin paylaşılmasına tepki verilmesine neden olabilir.

Ayrıca bir çok kişi sizi komikten ziyade genel ahlak kurallarında yoksun olduğunuzu düşünebilir. Bu nedenle komik söz paylaşımlarında gerçekten komik bir sebep bulunduğuna dikkat etmek gerekir.

En komik anlamlı mesajları facebook’ta paylaş

Komik olmayan paylaşımlar sizinle dalga geçilmesine neden olabileceğinden gerçekten komik paylaşımlar yapmaya özen gösterilmeli eğer komik bir durum söz konusu değilse zorlama ile komik söz paylaşımı yapılmaması önerilmektedir.

 

Yorum Yap!