Kısmeti Bağlı Olanın Okuyacağı Dua

Hayırlı bir işe başlarken, kısmet aranırken zorluk çekenlerin ve hayırlı bir eşe sahip olmak isteyenler için okunacak dualar vardır. Kısmet duaları kısmeti açar ve hayırlı bir işe vesile olur. Kısmet arayanlar ve hayırlı işe başlamak isteyenlerin okuması gerekmektedir. Dua sayesinde birçok kişinin kısmeti açılmış ve hayırlı kişilerle evlenmişlerdir.

Kısmet Duasını Kimler Okumalıdır?

Kısmet duasını kısmeti kapalı olduğunu düşünen veya ilişkilerinde kötü şeyler yaşayan kişilerin okumasında fayda vardır. Kısmet duası genellikle hayırlı bir eş için okunur.

İşinin ve kazanç kapılarının düşük olduğunu düşünenler de bu duayı okuyarak içini rahatlatabilir. Aynı zamanda kötü olaylara tanıklık etmiş kişiler çocuklarının da başına gelmemesi için bu duayı okuyabilirler.

Kısmet Duası Neden Okunmalıdır?

Kısmetinin bağlı olduğunu düşünenler ve yardımı yaradan da arayanlar dua kapısına sığınmalıdır. Kısmeti kapalı olanlar ve açılmasını isteyenler kısmet duası okumalıdır.

Her konuda kısmetinin kapalı olduğunu sananlar da bu dua yardımıyla içlerini rahatlatabilirler. Okunacak bu dualar her türlü kazanç ve hayırlı bir eş için edilmelidir. Zorluk içinde yaşayanlar, eş bulmakta güçlük çekenler ve kötü alışkanlıklardan kurtulmak için de kısmet duası okunabilir.

Her türlü sıkıntı için kısmet duasının türleri vardır. Hayırlı kazançlar için ve kısmeti düşük olanlar için veya çocuklarının kısmetinden şüphe edenler için bu dualar yardımcı olur.

Bu duayı sürekli namazlarda, yatmadan önce ya da istediğiniz her zaman okuyabilirsiniz. Dualar kısmetinizin açılmasında yardımcı anahtar görevi görürler.

Kısmeti Bağlı Olanın Okuyacağı Dua

“Allahümme Yârabbi  bicâhi sâhibi-i vesileti  seyyidina  ve nebiyyina  ve habibna  ve kurrete uyûnina  ve nûri  ebsarina  ve habibike  Muhammedin-i Mustafa  ve rasulüke-i murteza ve nebiyyike-i mücteba.havvil ehvâlena  ilâ ehsene-l hali  ya muhavvile-i havli vel ehval.”

Yorum Yap!