iş bulmak için dua

Çağın en büyük sorunlarından biri işsizlik. Üniversite mezunu olmak dahi bazen bir iş bulmak için yeterli olamıyor. İş sıkıntısı çeken gençler büyük bir bunalım içerisine girebiliyor. İş bulamama stresi bazen sizi bulunduğunuz ortamdan uzaklaştırma hissine de kaptırabiliyor.

İş bulmak için elbette belli bir emek harcamak da gerekiyor. İş bulmak için başarılı olmak, özgüveni yüksek olmak da kimi zaman yeterli olamayabiliyor.

Eğer sizde kendinizin ya da sevdiklerinizin iş sahibi olmasını istiyorsanız manevi olarak huzur bulabileceğiniz duaların yardımına başvurabilirsiniz.

İş Bulmak İçin Hangi Dualar Okunmalıdır?

İş bulma gibi hayatınızı olumlu yönde değiştirecek durumlar için bir takım özel dualar bulunmaktadır. Uzun zamandan beri iş bulamadıysanız ya da çok daha iyi bir sahibi olmak istiyorsanız eğer sizlerde duaların gücünden yararlanabilirsiniz.

Helal kazanca önem veren kimseler için Allah-ü Teala her daim bir rızk kapısı açacaktır. Dünya üzerinde sayısız nimetler bulunmaktadır.

Bu nedenle gelecek hayırlı bir işin nereden olacağını yalnızca Allah bilmektedir. Size düşen ise zaten size ait olan bu rızkın Allah’tan doğru bir şekilde istenmesidir.

İş bulmak isteyen kişiler 4444 defa okunan Salatı Tefriciye gibi özel duaları okuyabilirler. Bu duaya başlamadan önce iki rekat namaz kılınmalı ve niyet edilmelidir.

Dua günde en az 21 adet olmak üzere 4444 sayısı tamamlanana kadar okunmalıdır. Tüm iyi dileklerin kabul olmasına vesile olan bu dua ile kısa sürede hayırlı işlerin sahibi olabilirsiniz.

iş bulmak için dua:

70 kere okumalısınız

okunuşu: “Rabbena atina min ledunke rahmeten ve heyyi’ lena min emrina reşeda”

Anlamı:  Yüce Allah’ım! Biz kullarına kendi katından rahmet ver ve işlerimizde başarılı olmamızı sağla!

 

Yorum Yap!