Hayırlı İş Hayatı İçin Dua

Kimi zaman iş bulamamaktan kimi zaman ise bulduğunuz işin sizi memnun etmemesinden şikayetçi olabilirsiniz. Yeni bir iş sahibi olmak ya da mevcut işinizde bir takım değişiklikler yapmak istiyorsanız eğer öncelikle hayırlı iş için dua etmelisiniz.

Hayırlı bir sahibi olmak için özel duaları ederek sizlerde çok kısa süre içerisinde iş sahibi olabilirsiniz. İş bulmak özellikler gençler için son dönemlerde daha zor bir hal almıştır.

Kişiler kendilerini mutlu edecek işler yerine daha çok mecbur oldukları işi yapmak zorunda bırakılmaktadır. Bu nedenle de pek çok genç iş sahibi olamamakta ya da memnun olduğu bir işte çalışamamaktadır.

Tüm bu durumlardan korunmak için hayırlara vesile olacak duaların gücünden yararlanmakta fayda vardır.

İş Bulma Duasının Faydaları Nelerdir?

İş bulma duası yalnızca sizi iş sahibi yapmaz aynı zamanda helal kazançlı bir iş sahibi olmanıza yardımcı olur.

İş bulan ya da iş bulmak isteyen kişiler özel duaların yanı sıra Allah’ın isimlerini sık sık zikretmeli ve bereket duaları okumalıdır.

Bereket ve bolluk için okunan dualar sizlerin hayırlı kazançlar elde etmesine de vesile olacaktır. Hayırlı bir işe girebilmek için Şahmeran duasının faziletlerinden yararlanabilirsiniz.

Denenmiş ve kabul olmuş duaları okumak sizi iş sahibi yapmak için yeterli olmayacaktır. Hayır yapmaya özen göstermeli ve temiz kalp ile ettiğiniz duaya içten bir inanış göstermelisiniz.

Hayırlı bir iş hayatı için okunacak dua:

Okunuşu: “Allahümme hır li vehter li. Vela tekilni ala ihtiyari.”

Anlamı: Rabbim işimi bana hayırlı kıl ve beni yalnız bırakma. Sen iş hayatımda bana yardım et

Yorum Yap!