Hayat Şarkısı Dizisinin Konusu Nedir?

Son zamanların heyecanla seyredilen ve merakla beklenen dizisi Hayat Şarkısıdır.  Peki dizinin konusu nedir? Merak ettiniz mi?

Aynı köyde doğup büyümüş Bayram ve Salih kan kardeşi olan iki dosttur. Aralarındaki anlaşmazlığı düzeltmek için ise birbirlerine bir söz verirler.

Çocukları Melek ve Kerim’i büyüyünce evlenmek üzere nişanlarlar. Bu iki çocuk hayatlarını birbirlerini hiç tanımadan farklı yerlerde sürdürürler. Ama bilmedikler bir şey vardır küçük Hülya’nın Kerim’e olan büyük aşkı.

İstanbul’a yerleşen Bayram ailesi ile yaşamaktadır. İşlerini büyütür ve servetini çoğaltır ama sözünü asla unutmaz.

Kerim eğitim hayatını tamamlayıp yurt dışında döner dönmez kan kardeşi Salih’in yanına giderler. Artık çocukları evlendirme vakti gelmiştir. Peki, verdikleri sözü tutabilecekler midir? Hiç haberlerinin olmadığı Hülya’nın büyük aşkı bu duruma izin vermez ve kader planını çoktan kurmuştur.

Melek ise bu evliliğe razı değildir çünkü sakladığı sırrı vardır. Kimsenin bilmediği bu sır nedir? Kerim ise eğitim hayatıyla ilgili planları gerçekleştirmek için hala daha babasından gelecek maddi yardıma muhtaç olduğu için hayır diyememektedir. Peki, Verilen sözler ne olacak?

Yorum Yap!