Clash Of Clans Köy Düzeni Nasıl Olmalıdır? Tavsiyeler

Supercell’in piyasaya 2012 yılında sürdüğü bir oyun olan Clash Of Clans pek açıdan özel bir oyun düzenine sahiptir ve her zaman insanların deneyimlerine göre de büyük bir kazanım elde ettiği bir oyun olmaktadır.

1 – Clash Of Clans oyununda eğer gerçek anlamda etkili bir köy düzeni yapmak ve savunmanızı arttırmak istiyorsanız, binaların her birinin etkisini iyi bilmelisiniz.

2 – Genel olarak  köy binası ortaya alınmalı ve sonradan oluşturacağınız surlar, savunma aletleri ve diğer binalarda buna uygun bir formatta yayılmalıdır.

3 – Özelllikle büyük hasar veren ve düşmanın birkaç askerine zarara uğratan büyücü kuleleri ya da havan topları gibi savunma araçlarının belirli bir simetriğe göre kurulması, size çok daha iyi avantaj sağlayacaktır.

4 – Köy düzeninin sağlanması için internet üzerinde birçok kurgulanan ve diğer kişilere rehber olabilen paylaşımlar olabiliyor.

Bunlar içerisinde Clash Of Clans köy düzeninin nasıl olması gerektiği ve yapılabilecek taktiklerle, daha etkili bir savunmanın yapılabileceğine kadar gösterilmektedir. Youtube kanalı bunun için önemli bir rehber olabilmektedir.

5 – Savunma düzeni, seviye yükseldikçe ve yeni açılan savunma araçlarına göre değişebiliyor. Bu yüzden 11. seviye için 20 adet savunma taretiniz bulunuyor.

6 – Eğer ki bunlar en iyi şekilde düzenlerseniz örneğin; her zamanki gibi ana binanız, kaynak depoları ve diğer önemli binalar içte, değersiz binalar sur önünde bir düzen, size çeşitli bir geri dönüş alabilmenizi de sağlayacaktır.

 

Yorum Yap!