Clash Of Clans En İyi Savunma Nasıl Yapılır? İşte Yöntemler!

Çevrimiçi oynanabilen, milyonlarca insanın cihazlarında yer alan Clash Of Clans, strateji oyun düzeni olarak, online sistem üzerine kurulmuş geliştirilebilir bir oyun olmaktadır. Yeşil taş, kara iksir, altın ve iksir oyunun genel hammadde içeriğini oluşturur ve kendiniz üretir ya da diğer köylere saldırarak bu tür kaynakları toplarsınız.

Bu nedenle Clash Of Clans oyununda iki temel özellik büyük bir önem kazanıyor. Bunlardan bir tanesi iyi bir savunma yapmak ve aynı kalitede saldırı yeteneğinizi de geliştirmektir. Böylece oyun içerisinde daha hızlı büyüyebilirsiniz. Elbette bunun için gireceğiniz klanı da iyi belirlemelisiniz.

Clash Of Clans En İyi Savunma Yöntemleri

Savunmanızın etkin olabilmesi için izlemeniz gereken ve bilincinde olmanızın gerektiği birkaç etmen bulunuyor. Bunlar sizin köyünüze bulunan binaların önemli ve aynı şekilde bir düşman saldırdığınızda en az kaybı vermeye odaklanmanızdır. Bu nedenle Clash Of Clans en iyi savunma yapmak için;

Havan topları ya da büyücü kulelerin içlere koyulmasıdır,

Kaynak depolarını dış taraflara konulmamalıdır,

Kamp ateşi ve diğer binaları genelde dış alanlara yaymadır,

Sura yakın bir bina düzeni yapabilir ya da tam tersine uzak kurarak vakit kazanabilirsiniz

Clash Of Clans Köy Düzeni Savunması Nasıl Olmalı?

İyi bir düzen için mutlaka ana binanızı ortaya almalı, alan vuran yani birden çok askere etki eden savunma binalarınıda surların iç kısımlarına yerleştirin.

Surlara doğrudan saldırıyı engelleyen binaları yerleştirerek, düşman bu binalarınız ile uğraşırken, sizin savunmanızın askerlere zarar vermesini sağlamakta size yıldız kazandıracaktır.

clash of clans en iyi savunma nasıl yapılır tumblr clash of clans en iyi savunma nasıl yapılır

Yorum Yap!