Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlıyor?

Ülkemizde sürekli olarak birbirinden farklı konularda ve birbirinden önemli oyuncuların yer aldığı çok sayıda televizyon dizisi çekiliyor.

Türk dizileri arasında oldukça dikkat çeken ve ilk bölümünden itibaren geniş bir izleyici kitlesi yakalayan dizilerden birisi de Aşk Laftan Anlamaz dizisidir.

Konusu ile dizi severleri ekran başına kilitleyen televizyon dizisi ile ilgili merak edilen konulardan birisi de dizinin yayın günü, kanalı ve saati ile ilgili bilgilerdir. Çünkü dizi severler diziyi ancak bu bilgiler ışığında takip edebilmektedir.

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Yayın Kanalı

Kısa sürede izleyenlerinden tam not alan dizi ile ilgili merak edilen konuların başında dizinin hangi televizyon kanalında yayınlandığı yer alıyor.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi, yayın kanalı olarak Show Tv ekranlarını seçen dizilerden birisidir. Dizi, her hafta Show Tv ekranlarında izleyenleri ile buluşuyor.

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Yayın Günü ve Saati

Show Tv ekranlarının önemli ve reytingi yüksek dizilerinden birisi olan Aşk Laftan Anlamaz dizisi ilk olarak Çarşamba günleri ekranlardaki yerini alıyordu.

Ancak daha sonra kanal tarafından yapılan değişiklikten sonra dizinin yayın saati değiştirildi ve dizi hafta sonu Cumartesi günü sevenleri ile buluşmaya başladı.

Yapılan değişiklikten sonra Aşk Laftan Anlamaz dizisi her Cumartesi günü saat 20:00’de Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır.

Yorum Yap!