Android Saatler, iPhone’da Nasıl Kullanılır?

Android saatleri, iPhone’da da kullanılmaya başlandı. Böylelikle iPhone kullanıcıları, yapacakları bazı işlemler ile telefonlarında android saat uygulamasını kullanabilecek. Aynı zamanda kişilerin telefonlarına android saatleri indirmesinin ardından mesaj ve uygulama türü bildirimleri android saat üzerinde görüntülemeleri mümkün olacak..

Android Saat, iPhone’da Nasıl Kullanılır?

iPhone kullanıcılarının android saat uygulamasını kullanmak için öncelikle android saat uygulamalarını telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Daha sonra app Store uygulamasından Light Blue isimli uygulamayı telefonlarına indirmeleri gerekiyor. Ardından Light Blue ve Bluetooth uygulamalarının açılması gerekiyor.

Light Blue uygulamasının sağ üst köşesinde yer alan ”+” bölümüne tıklanması gerekiyor. Kullanıcıların karşısına çıkan ekrandan ”Blank” seçeneğini seçmeleri daha sonra ”save” butonuna tıklamaları gerekiyor.

Son olarak Light Blue uygulamasında oluşturdukları ”Blank” seçeneğini aktif etmeleri gerekiyor. Bu işlemlerin ardından kullanıcılar telefonlarında android saatleri kullanmaya başlayabilirler.

Android Saatler Ne İşe Yarıyor?

Android saatler, sadece zamanı göstermiyor, aynı zamanda zamana göre çeşitli tahminler yapabilme fonksiyonuna da sahiptir.

Diğer taraftan konum bilgilerinden de yararlanarak içeriğine özgü veriler de oluşturma özelliği vardır. Örneğin bir kişinin ulaşacağı hedefe ne kadar sürede ve nasıl ulaşacağı konum bilgileri ile anında kişiye aktarılabiliyor.

Pek çok özelliği bulunan android saatlerin en ilginç çekici özelliklerinden birisi de kişilere etraflarında gelebilecek tehlikeler hakkında haber vermesidir. Bu sayede kişiler etraflarındaki tehlikelerden haberdar olabiliyorlar.

İleri teknolojisi ile dikkat çeken android saatler sayesinde kişiler sevdikleri uygulamaları rahatlıkla kullanma imkanı bulacaklardır.

Bu nedenle yakın zamanda iPhone kullanıcılarının telefonlarında android saatleri kullanma oranlarının daha da artması bekleniyor.

Bu arada android saat teknolojisinin büyük ilgi görmesi nedeni ile android saat geliştiricilerinin yakın dönemde android saat konusunda yeni uygulamalar ortaya çıkarabileceği de beklenen gelişmeler arasında yer alıyor.

Yorum Yap!