Ağır Borca Girip Bunalanlar İçin Dua

Belirli bir miktarda gelir elde eden kişilerin, her geçen gün artan giderlerini karşılayabilmek için kredi kartlarına ihtiyaç duyması sonucunda bankalara borçlanmalar artmaktadır. Bunun yanında bazı kişi ve kurumlara da borçlanılması mümkündür. Bu borçlanmalar sonucunda bunalanların okuması gereken bir dua bulunuyor.

Duanın Faydaları

Oldukça fazla borcu olanlar maddi sıkıntıları nedeniyle zor dönemlerden geçer. Bu dönemleri daha huzurlu atlatmak isteyenlerin bu duayı okuması faydalı olacaktır.

Duanın Amacı

Okunacak olan bu duanın amacı, gelir elde etmek değildir. Duayı okuyan kişi bilmelidir ki, onun Allah’a yakarışı bunalıma iyi gelecektir.

Gelirin artması için edilebilecek başka dualar bulunmaktadır. Dua sayesinde kişinin iç huzuru artacaktır ve kendisini daha iyi hissedecektir.

Duanın Etkisi

Duanın etkili şekilde sonuç doğurabilmesi için, her gün okunması gerekmektedir. Her namazdan sonra okunması gereken bu dua her seferinde 7 kez tekrar edilmelidir.

Bir süre sonra ruh halinde ciddi biçimde olumlu değişimler görülecektir. Borçlarından tamamen kurtulamamış biri dahi düzenli şekilde bu duayı okursa bunalımdan kurtulacaktır.

Duanın İçeriği

Duanın dilimize çevrilmiş halinden de anlaşılacağı üzere içeriği kişinin yaşadığı ruhsal açıdan çalkantılı bir dönemle ilgilidir.

Bunalımlı dönemlerin atlatılması için okunması gereken bu dua sayesinde çok sayıda kişi hem ruhsal açıdan iyileşmiş hem de giderlerinin gelirinden fazla olmamasını sağlayabilmiştir.

Duanın içeriğinden borç altında olmaktan dolayı bunalmış olan kişiler için faydalı sonuçlar görüleceği anlaşılmaktadır. Bu duanın etkili olabilmesi ise duanı n düzenli şekilde tekrar edilmesine bağlıdır.

Yorum Yap!